Ovládání systému – formulář pro vyhledání (obrazový průvodce)

Úvod
WAK Intra ukázka Ovládání systému 2 Intro

Ovládání systému – formulář pro vyhledání

Vstupní bod do systému WAK INTRA je vždy přes vyhledávací formulář, který má typickou načervenalou barvu. Doporučujeme výběr dat vždy omezovat pomocí vyhledávacích kritérií. Tato kritéria se dají neomezeně kombinovat a při vyhledání se aplikují všechna zároveň. V systému není možno kombinovat kritéria s podmínkou „nebo“.

1 / 4
WAK Intra ukázka Ovládání systému 2 krok 1
×Kliknutím na ikony si zobrazíte (1) nebo skryjete (2) oddíly formuláře přesně dle svých potřeb. Hodnoty zadané ve skrytých oddílech se ale při vyhledání dat neuplatní.
2 / 4
WAK Intra ukázka Ovládání systému 2 krok 2
×Kritéria pro vyhledávání se zadávají do příslušných polí nebo se vybírají z nabídky. Pokud chcete vybrat více hodnot z nabídky, rozbalte si nejdříve celou nabídku (1) a pak pomocí klikání myši si označíte více hodnot (2). Výběr můžete kdykoliv zrušit kliknutím na ikonu (3).
3 / 4
WAK Intra ukázka Ovládání systému 2 krok 3
×Pomocí voleb v horní části formuláře si volíte seznam (formu zobrazení dat) (1). Pro každý seznam si můžete nastavit třídění (2). U některých seznamů je možné si zvolit stránkování (3) anebo zjednodušenou formu zobrazení, tzv. pouze součet - nezobrazí se jednotlivé doklady (4).
4 / 4
WAK Intra ukázka Ovládání systému 2 krok 4
×Vyhledat data lze kliknutím myší na tlačítko Vyhledat nebo stisknutím klávesy Enter.
Závěr
WAK Intra Zákaznická podpora

Zákaznická podpora systému WAK INTRA

Tel: +420 251 612 552 | Po – Pá | 8 – 17 hod
wakintra@waksystem.cz

Další ukázky k systému zde


  1 2 3 4